13,468
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|| 注意事項 | || 注意事項 | ||
|| access | || access | ||
|- | |||
| | |||
|| [http://atwiki.com/ @Wiki FREE Wiki Hosting Service] | |||
|| 多國語言 | |||
|| WYSIWYG, toolbar, Text modes | |||
|class="no" | No | |||
|class="yes" | OK | |||
|class="yes" | OK | |||
|class="yes" | OK | |||
|class="yes" | 可選擇 | |||
|class="no" | No | |||
|| (1)無版本比較, (2)wiki頁面可下tag | |||
|| 2007-05-22 | |||
|- | |- | ||
| | | |